O nás

Aj keby sme nechceli, tak  každý z nás musí využívať služby niektorej z finančných inštitúcií. Môžeme sa tomu brániť zubami nechtami, no nikto z nás sa nemôže vyhnúť finančnému trhu. Bohužiaľ, väčšina ľudí rozhoduje o svojich financiách skôr intuitívne alebo v tom horšom prípade sa ľudia o svoje peniaze nezaujímajú vôbec. Bránia sa informáciám, ktoré sú im mnohokrát vnucované.

Hlavným impulzom pre vznik tohto projektu bola neutešená situácia na trhu finančného poradenstva. Možno sa aj Vám zježia všetky chĺpky na chrbte, keď sa povie „finančný poradca“.

Možno aj Vy máte skúsenosť so zlým finančným poradcom. Možno aj Vy patríte medzi ľudí, ktorí sa finančným poradcom vyhýbajú.

Popravde, ani sa Vám nečudujeme.

Napriek tomu by ste mali mať možnosť získať informácie, ktoré budete potrebovať v prípade, že budete chcieť svedomito rozhodnúť o svojich finančných záležitostiach. Rozhodnúť sa tak, aby Vaše rozhodnutie bolo správne a zvýšilo kvalitu Vášho života a života Vašej rodiny.

Sme pripravení podeliť sa s Vami o naše dlhoročné praktické skúsenosti a prinášať Vám také informácie, ktoré vám prinesú väčší prehľad.

Budeme radi, keď získame Vaše sympatie a podarí sa nám tento cieľ splniť.

Tešíme sa na Vaše otázky, pripomienky a reakcie.

Juraj Huňavý, Ján Oláh a Radek Hénik