JÁN OLÁH – referencie

Oláh mi po komplexnej analýze finančnej situácie vypracoval ponuku na
zabezpečenie mojej budúcnosti z finančného hľadiska. Pripravil mi prehľad sporení do fondov, z ktorých som si mohol vybrať a pomohol mi nastaviť životné poistenie, tak ako potrebujem. Okrem toho viem, že sa
naňho môžem spoľahnúť aj v oblasti podnikateľských financií a podporil
ma aj pri riešení hypotekárneho úveru. Vďaka jeho širokého prehľadu vo
svete financií môžem svoje voľné finančné prostriedky zužitkovať efektívne.

Ing. András Meszáros., IT špecialista, Bratislava


Som veľmi spokojná. P. Olah mi poradil vo všetkých smeroch, s manželom sme riešili kúpu nehnuteľnosti, vybavil nám skvelé podmienky na úvere, ukázal, kde a ako môžeme ušetriť, veľmi jednoducho nám vysvetlil, ako funguje svet financií, nastavil nám predčasné splatenie úveru a nastavil nám životné poistenie šité na mieru. Vďaka p. Oláhovi sme ušetrili čas aj peniaze a hlavne viem, že sa na neho môžeme kedykoľvek spoľahnúť. P.Oláh je naozaj vzdelaný v odbore, má prehľad a rozumie svojej práci, vrelo odporúčam.

Zuzana Danielová, asistentka predaja, Stupava


S pánom Oláhom spolupracujem už dlhší čas a jeho služby v oblasti financií môžem len odporučiť. Je odborník vo svojej práci a vidieť, že trh sleduje a neustále sa vzdeláva. Riešili sme spolu investíciu a riešenia, ktoré mi pripravil boli veľmi kvalitne spracované, mal som niekoľko možností na výber a ku každej alternatíve som mal vysvetlené silné a slabé stránky, moje rozhodovanie bolo o to ľahšie.

Michal Kaliňák, podnikateľ, Bratislava


Moja práca je veľmi časovo náročná, preto som nemal čas na vybavovanie mojej hypotéky. Našťastie som sa stretol s pánom Oláhom, ktorý mi vybavovanie veľmi zjednodušil, v prvom kroku mi ukázal prehľad všetkých bánk, vybavil mi najlepšie podmienky v banke, nielen úrokovú sadzbu, ale aj nulové poplatky za spracovanie úveru a ja som prišiel len na podpis úverových zmlúv. Všetko na čom sme sa dohodli, platilo. Dohodli sme sa aj na ďalšiu spoluprácu pri zhodnocovaní mojich investícií.

Miloslav Volný., režisér, Bratislava


Pán Oláh mi vybavil úver nielen s najlepšími možnými podmienkami, ale vybavil mi úver na nehnuteľnosť, ktorá bola podľa pracovníkov  banky nefinancovateľná. Som rád, že som naňho natrafil, pretože bez jeho pomoci by som doteraz býval v podnájme. Taktiež mi pomohol pri nastavení optimálneho životného poistenia a zariadil poistenie nehnuteľnosti. Nikam som nemusel chodiť, všetko som mal vybavené na jednom mieste. U p. Oláha sa mi nestalo že by sa niečo nedalo vybaviť. Vždy stál pri mne, vždy bol so mnou až kým nevybavil pre mňa tie najlepšie podmienky a verím tomu, že to dokáže u každého jedného klienta. Touto cestou sa mu chcem veľmi pekne poďakovať a viem že mi je k dispozícií aj teraz keď budem niečo potrebovať ĎAKUJEM

Rastislav Hanák, predajca, Bratislava


Pán Oláh pracuje komplexne, vybavil nám výhodné podmienky hypotéky, zabezpečil nám krytie príjmu, pomohol pri vybavovaní najlepšieho poistenia domácnosti, PZP a priateľovi pripravil sporenie na dôchodok. Všetko bolo rýchlo vybavené.

Jana Grajcariková, účtovníčka, Bratislava


S manželkou sme potrebovali kúpiť byt, tak sme navštívili banku, kde sme podali žiadosť o hypotéku, tam nám úver zamietli, taktiež  nám zamietli úver v našej domovskej banke. Zavolal som teda Jánovi, či nám bude vedieť pomôcť. Okamžite sa pustil do práce a po týždni nám oznámil tú najlepšiu správu, že úver máme schválený, dokonca s oveľa lepšími podmienkami ako som očakával.

Jozef Cibula, kamionista, Rimavská Sobota

Oláh nám najprv urobil analýzu našich zmlúv, kde nám ušetril 100 eur na mesačne tým, že zmenil veci, ktoré už nepotrebujeme a pridal to, čo je pre nás momentálne dôležité. Uvedomili sme si, že niektoré veci sme platili zbytočne. Pred mesiacom sme riešili zlúčenie úverov aby sme mali len jeden úver a tým preplatili menej. Ušetril nám 260 eur. Ďakujem mu za jeho aktívny prístup a za to ako pomáha ľudom.

Miroslav Stančo, montážny pracovník, Bratislava