JURAJ HUŇAVÝ – referencie

Ďakujem Jurajovi.

Juraj je môj strýko a som rád,že sme ho spolu s mojou priateľkou,mojou budúcou manželkou navštívili.Sme veľmi spokojní,pretože bývame v novom byte,máme prehľad o svojich prímoch a výdavkoch a presne vieme,čo musíme robiť,aby sme naše finačné záväzky zvládli.Juraj nám veľmi jednoducho vysvetlil, ako funguje svet financií, nastavil nám predčasné splatenie úveru,rizikové životné poistenie šité na mieru a naše možnosti. Zároveň vieme,že sa na Juraja môžeme kedykoľvek spoľahnúť.

Ing.Vojtech Winter, Trnava


Na pána Huňavého som  dostala odporúčanie od mojej známej,kde som mala založené stavebné sporenie.Veci sa vyvinuli tak,že som potrebovala hypotekárny úver na byt.Mala som trochu obavy,či úver ešte stihnem splatiť do dôchodku,ale po konzultáciach s p.Huňavým a oboznámením sa s mojim vlastným finančným plánom som získala presvedčenie,že všetko zvládnem.

Mgr.Ivona Viceníková,Trnava


Pracujem ako zubná lekárka.Moja práca je prispôsobená mojim klientom,takže nemám veľa času na vybavovanie mojho úveru.Stretnutie s pánom Huňavým mi odporučil náš rodinný známi, ktorý s ním spolupracuje ako znalec v oblasti ohodnotenia nehnuteľností. Keďže podnikám a svoj byt som už mala založený, potrebovali sme nájsť spôsob ako získať peniaze na kúpu ordinácie.Vybavovanie mi veľmi zjednodušil, v prvom kroku mi ukázal prehľad všetkých bánk, vybavil mi najlepšie podmienky v banke, nielen úrokovú sadzbu, ale aj nulové poplatky za spracovanie úveru a ja som prišla len na podpis úverových zmlúv.Zabezpečenie nehnuteľnosti je samozrejmé. Skvelé, môžem vrelo odporučiť, takto si predstavujem finančné poradenstvo..

MUDr.Martina Mortíková,Bratislava


Kto staval rodinný dom,určite mi dá za pravdu,že to nie je žiadna prechádzka ružovou záhradou.Potrebné podklady,osobné doklady,znalec ,porovnanie podmienok v bankách,výber tej,ktorá je zbehlá v stavbe rodinných domov a tá nekonečná komunikácia.Sme radi,že sme stretli človeka,ktorí nám to výrazne uľahčil. Vybavil nám úver na nehnuteľnosť,  pomohol pri nastavení optimálneho životného poistenia a zariadil poistenie nehnuteľnosti.Ale čo je najdôležitejšie,už dnes vieme,že úver nebudeme mať do konca života,ale o polovicu kratšie.Jednoducho všetko som mal vybavené na jednom mieste a všetko máme pod palcom. Touto cestou sa chceme p.Huňavému veľmi pekne poďakovať.

Richard Kováč,Budmerice


Vlastníme rodinný dom a máme niekoľko rôznych úverov.Naše splátky týchto úverov boli veľmi ubíjajuce.Riešenie v podstate neexistovalo,nakoľko pozemok na ktorom bol postavený náš dom nebol vysporiadaný.Za pánom Huňavým sme išli na odporúčania našho suseda.Dnes máme jednu splátku,ušetrili sme 350EUR a odkládame nášmu synovi na štúdium.Ďakujeme

Peter Jurčo,Voderady


S pánom Huňavým sa mi spolupracuje veľmi dobre a práve som sa rozhodla,že budem spolupracovať ďalej ako finančný konzultant.Po koplexnej analýze finančnej situácie mi vypracoval ponuku na hypotekárny úver,ktorý sme doplnili stavebným sporením,nakoľko od banky som dostala len 80% ceny nehnuteľnosti.To mi umožnilo znížiť splátky.Ušetrené prostriedky použijem na predčasné splatenie HU,takže hypotéku nebudem mať 30rokov,ale iba 20.Zároveň mi pomohol nastaviť životné poistenie, tak ako je to pre mňa,čo najefektívnejšie.

Martina Kajtášová,Košice